
Fotografeer jij ook wel eens in het bos? En, vind je het moeilijk om structuur in de chaos van takken, bladeren varens, gras en bomen te brengen?
Ellen Borggreve vertelt in onze nieuwste editie van Natuurfotografie Magazine (nummer 6 2019) welke apparatuur zij voor bosfotografie gebruikt, hoe ze te werk gaat en hoe ze omgaat met verschillende weersomstandigheden en lichtsituaties.
Haar basis
Zo gebruikt zij het liefste een tele-objectief en statief, stelt ze haar camera in op M-stand en handmatige witbalans en fotografeert ze graag bij bewolkt weer, regen en sneeuw.
Ook licht Ellen een tipje van de sluier op hoe zij vooraf het fotografisch potentieel van een bos inschat.
Alle inhoudelijke informatie achter deze basisuitgangspunten kun je verder lezen in Natuurfotografie Magazine.
3 reacties
Ik denk dan : zoek dan ook de juiste foto bij deze tekst, Jody
en fotografeert ze graag bij bewolkt weer, regen en sneeuw lees ik in Uw artikel. En welke foto staat er boven ? Een door de zon beschenen herfstbos ????????
Dus, Huub? Ik volg je niet. Wat is je punt dat je zo aangrijpt dat je een bericht achter laat?